Aikataulu - Keuruun Juhannuskisat 2012

11.30 T15 100m  T/P11 pituus  P9 kuula  P15/N17 kiekko

11.35 P15 100m

11.40 N17 100m  T13/15 korkeus

11.50 T13 60m

11.55 P13 60m

12.00 P11 60m

12.05 T11 60m erä1

12.10 T11 60m erä2  P15 pituus T9 kuula

12.20 P9 40m (2 erää)

12.25 T9 40m

- - - -

12.50 Pentti Kurkinen: Elton John: Good Bye Yellow Brick Road

12.55 Avaussanat: Osmo Kärkkäinen

- - - -

13.00 M 110m aj  N kuula  M pituus

13.15 M 100m erä3

13.20 M 100m erä2

13.25 M 100m erä1

13.35 M 3000m erä2  N korkeus

13.45 M 3000m erä1 M kuula M Keihäs

13.50 N pituus

14.00 N 200m erä5

14.05 N 200m erä4

14.10 N 200m erä3

14.15 N 200m erä2

14.20 N 200m erä1

14.30 N 800m erä2

14.35 N 800m erä1

14.45 M 800m erä3

14.50 M 800m erä2

14.55 M 800m erä1

- - - -

 

Kisojen avaussanat 
klo 12.55

Seuran puheenjohtaja Osmo Kärkkäinen