Aikataulut - Juhannuskisat 2013

Juhannuskisat
Facebookissa

- - - -

 

AIKATAULU NUORET 
11.30 T9 40m P13 Korkeus, T15 ja P15 Pituus, P11 Kuula 2,5kg, M17 Keihäs 700g 
11.35 P9 40m erä2
11.35 P9 40m erä1 
11.45 T11 60m erä2 
11.50 T11 60m erä1 
11.55 T13 60m erä2 
12.00 T13 60m erä1 M17 Kiekko 1,5kg 
12.05 P11 60m erä2 T11 ja T13 Korkeus 
12.10 P11 60m erä1 P9 ja T9 Kuula 2kg 
12.15 P13 60m 
12.25 P15 100m erä2
12.28 P15 100m erä1
12.31 T15 100m erä2
12.34 T15 100m erä1 

AIKATAULU AIKUISET
13.00 M 110m aj erä2 M Kuula M Korkeus N kiekko N Pituus 
13.10 M 110m aj erä1 
13.30 M 100m erä2 
13.35 M 100m erä1 
13.45 N 800m erä2
13.50 N 800m erä1 M Kiekko 
14.00 M 800m erä3 N Korkeus N kuula 
14.05 M 800m erä2 
14.10 M 800m erä1 M pituus 
14.25 N 3000m 
14.45 M 3000m erä2
15.00 M 3000m erä1 
15.15 N 200m erä4 
15.20 N 200m erä3 
15.25 N 200m erä2
15.30 N 200m erä1