aikataulu

LOPULLINEN AIKATAULU 2019

11.00kilpailujen avaus


11.05T/P15 seiväs


11.30P9 40mT/P13 korkeusT/P11 pituus/A
11.35T9 40m


11.45P11 60mT/P9 pituus/B

11.50T11 60mT/P15 kuula

12.00P13 60m


12.05T13 60m


12.10P15 100m


12.15T15 100mT/P13 kuula

PALKINTOJEN JAKO



12.30M kiekko


12.35 T9,T11 1000m


12.45P9, P11, P13, P15 1000m


12.55T13, T15 1000m


13.00kilpailujen avaus


13.05M 100m alkuerätN korkeusN kuulaM pituus
13.10N 100m alkuerät


PALKINTOJEN JAKO



13.40M 800mN kiekko

14.00N 800m


PALKINTOJEN JAKO



14.20M korkeus


14.35M 3000mN pituusM kuula
14.50M keihäs


15.05N 3000m


15.20M 100m finaali


15.25N 100m finaali


PALKINTOJEN JAKO



HYVÄÄ JUHANNUSTA!!