aikataulu

 

Aikataulu on ALUSTAVA! Lopullinen aikataulu julkaistaan ilmottautumisajan päätyttyä 

10.00T9 40mT/P13 pituus


10.05P9 40m



10.10T11 60m



10.15P11 60m



10.40T13 60mT/P 9-11 pituus


10.45P13 60m



10.50kisojen avaus



11.00N100m aj
M korkeus

11.15M110m aj

M kiekkoN kuula
11.30
N pituus


12.30M3000m
N seiväs

12.50N3000m



13.05M200m
N korkeus

13.15N200m



13.40M800mM pituus
N kiekkoM kuula
13.50N800m
M seiväs

14.00N400m



14.10M400



15.40N100m



15.45M100m