Ilmoittautuneet 2024

Ilmottaumisesta tulee kuittaus sähköpostiinne.

12.6  jälkeen tähän sivulle tulee ko. kynnyksen ilmoittautumistilanne

LähetettyNimiSeuraSarjaKyllä
9.3.2024Hanna Ojanperä-PNYL
11.4.2024Kashira Kajander-KUNTO
18.5.2024Jyrki Kivistö-PM40
19.5.2024Erkki KytönenCMI Oy LtdPM60
19.5.2024Mirja KimariRistus mikä reissuTNYLX
20.5.2024Kosti KuokkanenLDD KyllikkiTM40
20.5.2024Hinni PutkonenEi seuraaPNYL
20.5.2024Janne LuhankoEi seuraaPMYL
22.5.2024Mika RaitioViitasaariVMYL
23.5.2024Pius kairigouniversity of JyvaskylaPMYL
27.5.2024Essi SjöbergRautalampiPNYL
28.5.2024Tiina PietiläinenVipaPMYL
3.6.2024Heikki NuoranneKeuruuPM40
3.6.2024Mikael KoskinenVirtain UrheilijatVMYL
3.6.2024Esa TiainenKeuruuPM40
4.6.2024Jukka KalliokoskiSataMC / HäjytTM50
5.6.2024Pauli KovanenKeukisP10
5.6.2024Thomas SeppänenEspooTMYL
5.6.2024Jaakko KärsämäJyväskyläPMYL
6.6.2024Toni  RinneTampereen MaratonklubiTM60
6.6.2024Ilkka SaariHäjyt/Satamc/SeinäjokiTM40
7.6.2024Kari HaukkalaSata MCTM50
7.6.2024Johanna Allsopp-TN40
8.6.2024timo KolkkavaVaajakosken kuohuPM50
8.6.2024Jarkko KujalaEtelämäkiPM50
9.6.2024Irina MäkinenMänttäVNYL
9.6.2024Timo JuoleviVaasaTM50
9.6.2024Mikael KariEspooVMYL
9.6.2024Timo MaunulaValkeakosken HakaPM60
9.6.2024Tommi LiipoTampereVMYL
9.6.2024Reijo RajahalmeSatamcTM60
9.6.2024Sami HonkalaTeivo StayersPM40
10.6.2024Teemu LeppänenJyväskyläTM40
10.6.2024Santtu SeipäjärviKurjuus2maxPMYL
10.6.2024Asmo RosenbergNokiaTMYL
11.6.2024Matias KariEspooVMYL
11.6.2024Tuomas PulkkinenO2-JyväskyläPMYL
11.6.2024Taru HouhalaKeuruuVNYL
11.6.2024Markus VälimäkiKylmäkosken VeikotPM40
11.6.2024Saaga RissanenJyväskyläPNYL
11.6.2024Juho KovanenJyväskyläTMYL
11.6.2024Topi LaamanenKartanonkosken KorahdusPM40
11.6.2024Kalle NuoranneKeuruun KisailijatVM15
11.6.2024Sara NuoranneKeuruuVN17
11.6.2024Monica AnderssonORCTN60
11.6.2024Tiina ValkolaHelsinkiPN40
12.6.2024Antti PeltonenRiitalahden rivakatTMYL
12.6.2024Urpo NaumanenTampereen MaratonklubiPM70
12.6.2024Päivi NaumanenTampereen MaratonklubiPN60
12.6.2024Osmo LiimatainenYli kuusvitosetTM60
12.6.2024Jari KaukuaJyväskyläTM40
12.6.2024Anni Rönkä-PNYL
12.6.2024Vanamo RossiPaalijärviPNYL
12.6.2024Jussi KoskinenTampereen MaratonklubiVMYLX
12.6.2024Anni MannonenTampereVNYL
12.6.2024Marko HollantiTampereen MaratonklubiVMYLX
12.6.2024Essi HeinämäkiTampereen MaratonklubiVNYLX
12.6.2024Veeti RantaEi olePMYL
12.6.2024Onni AspforsEi olePMYL
12.6.2024Veli-Matti KuivalainenJyväskyläPM50
12.6.2024Joonas KuismaTampereen MaratonklubiVMYLX
13.6.2024Paula SoiniKEURUUKUNTO
13.6.2024Soini IdaJyväskyläKUNTO