Ilmoittautuneet 2021

HUOM! Ennakkoilmoittautuminen ei ole enää mahdollista. 

Lähtölistat ovat katsottavissa omalla sivullaan jo.

Alla 6.7. tilanne ilmoittautuneista:

LähetettyNimiSeuraSarja
14.2.2021Eero KlingMLMCTM40
4.4.2021Katariina Kajastie
PNYL
18.4.2021Suvi-Tuuli Lehtinen-PNYL
19.4.2021Aku NummiP.I.M.B. OyVMYL
19.4.2021Emma PeltonenP.I.M.B. OyVNYL
22.4.2021Raija FrantsiEi seuraaPN50
2.5.2021Iina LohvansuuKenttäurheilijat - 58PNYL
2.5.2021Juhana Strandberg-KUNTO
3.5.2021Jan TammelaKPK 24/7TM40
16.5.2021Päivi TuomiVisbyPNYL
20.5.2021Tommi Puomisto-PMYL
22.5.2021Jyrki Kivistö-PM40
22.5.2021aila kivimaaei seuraaPM60
24.5.2021Tiina Pietiläinen.PNYL
25.5.2021Tuija TuunanenTuunaset tulooTN50
26.5.2021Mikko NiemiTeam RaholaTM50
27.5.2021Mia Rönnqvist-TNYL
28.5.2021Laura Korhonen-PNYL
28.5.2021Mirva Abild-PNYL
30.5.2021Katriina Dunn-PNYL
31.5.2021Tiina JounioOuluPN50
31.5.2021Laura KolehmainenEi oleTNYL
1.6.2021Krista KoskinenTykköö juoksijaPN40
1.6.2021Timo Pelto-PiriMänttäPM50
3.6.2021Minna Luoma-PNYL
3.6.2021Joonas Ojaal-PMYL
3.6.2021Hannamaija Hakonenei seuraaPNYL
3.6.2021Anna-Maria PursiainenEi seuraaPNYL
3.6.2021Mia NumminenEsbo IFTN40
5.6.2021Ville ForssellJyväskylän lenkkipojatTMYL
5.6.2021Sami HonkalaTeivo StayersPM40
7.6.2021Teemu LeppänenJyväskyläTM40
7.6.2021Reijo RonnilaHeinolan IskuVMYL
7.6.2021Jarno PaajanenLappeenrantaTMYL
7.6.2021Jari TelasmaaTaiKiPMYL
9.6.2021Johanna Allsopp-TN40
9.6.2021Venla Haustola-PNYL
9.6.2021Outi HämäläinenNautiskelijamaratoonarit ryTN50
11.6.2021Pauli LeinonenLahden Suunnistajat -37PMYL
13.6.2021Olavi Vähämäki100mc.fi/LaihiaTM60
14.6.2021Seppo ViikkiKeurusselän MaratoonaritPM60
14.6.2021Laura Kirvesniemi-VMYL
14.6.2021Hannu VirtanenKunto-PirkatPM50
15.6.2021Joni MiettinenFMRTMYL
15.6.2021Kari KytönenKaarinaVMYL
15.6.2021Eemi LappalainenL7SRTMYL
15.6.2021Urpo NaumanenTampereen MaratonklubiPM70
15.6.2021Päivi NaumanenTampereen MaratonklubiTN60
15.6.2021Ville KotalaVaasan yliopistoPMYL
15.6.2021Juha KoivunenLaukaaVMYL
16.6.2021Kristian LindqvistIK FalkenTM50
16.6.2021Marjo NiinimäkiTeam RaholaTNYL
16.6.2021Markku LappiRantasalmen urheilijatVMYL
16.6.2021Irja KammonenRantasalmen UrheilijatVNYL
16.6.2021Marita PitkänenPitkänenPN60
16.6.2021Heini Pitkänen-PNYL
16.6.2021Jarmo LiedesKälviän TarmoPM50
16.6.2021Suvi HintikkaHippoksen maratonkerhoTNYL
17.6.2021Anna-Leena ErkkiläJyväskyläPN50
17.6.2021Erkki KytönenSeinäjokiPM60
17.6.2021Jukka UittoVSVUPM40
17.6.2021Jussi Rajala-VMYL
17.6.2021Jesse AvdeikovPMYL
17.6.2021Alisa Rimpeläinen-PNYL
17.6.2021Katri SuhonenHippoksen maratonkerhoTM40
17.6.2021Tapio KainulainenTampereen MaratonklubiTM60
17.6.2021Tapio Metsostokiksen seisojatTM50
17.6.2021Matleena Kinnunen-PNYL
17.6.2021Juhana SalonenJyväskylän kuurojen urheiluseura Jalo ryTMYL
17.6.2021Anna-Kaisa TaimiKopolan KipittäjätVNYL
17.6.2021Ville TaimiKopolan KipittäjätVMYL
17.6.2021Matti KumpulaKopolan KipittäjätVMYL
18.6.2021Antti KumpulaKopolan KipittäjätVMYL
18.6.2021Saara Patama-TNYL
18.6.2021Iina PuskalaNamiTM40
17.6.2021Jani LaitinenK-S paperi ja pesuainevälitysTM40
17.6.2021Jouni KanervaK-S paperi ja pesuainevälitysPM50
17.6.2021Olavi KeskinenKeuruu kisailijatPM70

2. ilmoittaumiskynnys on tulossa tänne päättyessään (2.7.)

19.6.2021Taru HouhalaKeuruuPN60
19.6.2021Jukka HouhalaKeuruuPM60
19.6.2021Mika PuskalaPyörä-69TM40
19.6.2021Jaana TullaSipoonrannan SaunaseuraVNYL
21.6.2021Timo KämäräinenEspooTM40
21.6.2021Hannele TakalaSeinäjokiPN50
21.6.2021Tuomas HonkkilaSinervän sipsuttajatVMYL
21.6.2021Päivi PaananenSinervän sipsuttajatVNYL
21.6.2021Katri PaananenSinervän sipsuttajatVNYL
21.6.2021Iida NiemiSinervän sipsuttajatVNYL
24.6.2021Hannu Tikkoei oleVMYL
24.6.2021Mika SeppänenRaitalahden RaittiusseuraTM50
25.6.2021Tommi Pelto-Piri-PMYL
26.6.2021Maria KoivistoTeam RaholaPN50
26.6.2021Kari KoivistoTeam RaholaPM60
26.6.2021Katja VarsellJyväskyläTN40
27.6.2021Petri MononenTeam RaholaTM50
27.6.2021Petri MononenTeam RaholaTM50
27.6.2021Kalle MatikainenJyväskyläPM60
27.6.2021Hasan Lesevic--PMYL
28.6.2021Matti HynninenVarkausTM40
28.6.2021Hannu TapanilaTampereen MaratonklubiPMYL
28.6.2021Maija HenttonenPuusepänliike Henttonen KyTNYL
28.6.2021Kimmo LähteinenMahlun marjanpoimijatTM40
28.6.2021Marko AvikainenVaajakosken KuohuPM40
28.6.2021Tarmo HyttinenKoiviston KipinäPM50
28.6.2021Hannele TakaloSeinäjokiPN50
28.6.2021Timo MaunulaValkeakosken HakaPM60
29.6.2021Heidi Puomisto-PNYL
29.6.2021Oona EerolaKeuruuVN17
29.6.2021Pekka LampinenTeam RaholaPM50
29.6.2021Arto PasanenHippoksen MartonKerhoPM50
29.6.2021Jarmo KoukoJyväskyläVMYL
30.6.2021Erkki YlikoskiSorrinperän SisuPM70
30.6.2021Anu HimanenVaajakosken kuohuVNYL
30.6.2021Teemu Tuovinen-TMYL
30.6.2021Riikka PitkänenTamperePN50
30.6.2021Kimmo JalavaJyväskyläVMYL
30.6.2021Toivo JalavaJJKVM15
30.6.2021Tero PakarinenRusoposkiset InkkaritPM40
30.6.2021Mika VaralaLaihiaTM40
30.6.2021Ilkka HuotariRusoposkiset InkkaritPM40
30.6.2021Jani MaukonenHippoksen MaratonkerhoPMYL
30.6.2021Eija Uusi-Esko100mc.fiTN60
30.6.2021Hanna TorvinenUltrajuoksuseura SisuTN50
30.6.2021Hannu MustamäkiSaarijärviPM50
30.6.2021Monica AnderssonORCTN50
30.6.2021Kaisa Kontro-TNYL
30.6.2021Anne LyytinenJKUVNYL
30.6.2021Helena HautakangasKeurusselän maratoonaritVNYL
30.6.2021Tuomo SalorantaHippoksen MaratonkerhoPM40
30.6.2021Timo KolkkavaVaajakosken kuohuPM50
30.6.2021Lotta RuottinenTampereen maratonklubi ryPN40
30.6.2021Mikael KoskinenAdafyVMYL
30.6.2021Simo LintunenSaarijärviPMYL
30.6.2021Rita KarjalainenKuopion ReipasVNYL
30.6.2021Heikki LintunenSaarijärviPM60
30.6.2021Elena Gonzalez FernandezVeletaVNYL
30.6.2021Olli AaltioVeletaTMYL
1.7.2021Leena SulonenTampereen MaratonklubiPN60
1.7.2021Janne NiemiKangasalaTM40
1.7.2021Esa NuottivaaraHäjytTM60
1.7.2021Seppo Kantola-TM50
1.7.2021Kirsti HietaojaHippoksen MaratonkerhoVNYL
1.7.2021Matti LehtonenVaajakosken KuohuPM50
1.7.2021Mika HyppönenHippoksen MaratonkerhoVMYL
1.7.2021Katja JärveläJyväskylän KenttäurheilijatVNYL
1.7.2021Panu Nieminiementehtaat.fiPM50
1.7.2021Kari PaussuFinlandia maratoonaritKUNTO
1.7.2021Heikki Hakkarainen-PMYL
1.7.2021Satu VuorelaFinnish Marathon RunnersPN50
1.7.2021Pauli PurhoJärvenpääPM60
1.7.2021Mika MetsojokiVantaaPM50
1.7.2021Harri LamminsivuJyväskyläVMYL
1.7.2021Pertti PeltonenRiitalahden RujotPM60
1.7.2021Jenna NiskanenNilsiän NujakkaPNYL
1.7.2021Riina NiskanenNilsiän NujakkaVNYL
1.7.2021Tiina NiskanenNilsiän NujakkaPNYL
1.7.2021Jarkko HaapiainenSpor KulubuVMYL
1.7.2021Aappo MikkonenKeuruuVMYL
 
2.7.2021Tapani MattilaNellimin PyryPM40
4.7.2021Mikko HämäläinenÄänekosken UrheilijatPM60
5.7.2021Jaana Savilahti-VNYL
5.7.2021Jyri HellevuoKalliokylän KisaveikotPM40
5.7.2021Kalle LähdesmäkiHäjyt ryPM60
5.7.2021Mirva KorpiKortesjärven Järvi-Veikot ryTN40
5.7.2021Nora RuokostenpohjaTeam Nordic TrailTN40
5.7.2021Annika RuuskaKP24/7PN40
5.7.2021Antti Maltsin-TMYL
5.7.2021Eero Keskinenvaajakosken kuohuPM60
5.7.2021Timo TurunenIntersport KuopioTM40
5.7.2021Sami KokkonenLapinlahden VetoTMYL
5.7.2021Mirva KorpiKortesjärviPN50