Lähtölistat

Alla olevien lisäksi lähtölistoihin tulevat paikanpäällä ilmoittautuvat. Numerot ovat kilpailijalle varattuja. Tiedot käytössä kilpailun aikana Tulokset-sivun alta.

LähetettyNimiSeuraSarjaJNro
10.6.2022Eva LindqvistIK FalkenKUNTO
K
14.6.2022Esa LähteenmäkiRun Forrest RunKUNTO
K
14.6.2022Suvi LähteenmäkiValkeakoski SPORTKLUBBENKUNTO
K
27.6.2022Katja AhonenEi seuraaKUNTO
K
28.6.2022Hanna PotapoffKeuruuKUNTO
K
30.6.2022Keurusselkä Hotels OyHotelli KeurusselkäKUNTOXK
3.7.2022Niina KultanenKultasten lenkkikerhoKUNTO
K
4.7.2022JohannaAirioKUNTO
K
4.7.2022Maria Kultanen-IlvesKultasten lenkkikerhoKUNTO
K
3.7.2022Jussi JärvinenKeupaP10
26
3.7.2022Jaakko JärvinenKeupaP12
27
4.7.2022Rico KotamäkiYlöjärviP12
28

Kalle NuoranneKeuruuP12
30
24.4.2022Heikki NuoranneKeuruuPM40
201
7.5.2022Jyrki Kivistö-PM40
202
3.7.2022Markku PehkonenVantaaPM40
203
26.6.2022Timo KolkkavaVaajakosken kuohuPM50
204
4.7.2022Hannu MustamäkiSaarijärviPM50
205
4.7.2022Jarkko KujalaHelsingin juoksijatPM50
206
18.5.2022Erkki KytönenSeinäjokiPM60
207
19.5.2022Olavi KeskinenKeuruun kisailijatPM60
208
31.5.2022Jukka HouhalaKeuruuPM60
209
16.6.2022Timo Pelto-PiriMänttäPM60
210
26.6.2022Jari MuhonenJKUPM60
211
28.6.2022Heikki LintunenHoikankyläPM60
212
28.6.2022Seppo ViikkiKeurusselän MaratoonaritPM60
213
29.6.2022eero keskinenvaajakosken kuohuPM60
214
4.7.2022Timo MaunulaValkeakosken HakaPM60
215
30.6.2022Pauli PurhoJärvenpääPM70
216
11.5.2022Olli Tolvanen-PMYL
217
11.5.2022Lasse TolvanenVarkauden Jääkiekkotuomarit ryPMYL
218
12.6.2022Miikka Uusi-PohjolaSeinäjokiPMYL
219
28.6.2022Tuomas Honkkila-PMYL
220
28.6.2022Simo LintunenSaarijärviPMYL
221
3.7.2022Olli LuomalaAlajärviPMYL
222
3.7.2022Jaakko LaapioLapuaPMYL
223
4.7.2022Oskari Luoma-PMYL
224
4.7.2022Paavo PaajanenRaiUPMYL
225
4.7.2022Miikka MaunulaSaarijärviPMYL
226
27.5.2022Katriina Dunn-PN40
227
29.5.2022Annarita KoliEndurancePN40
228
16.6.2022Katariina HujanenKeuruuPN40
229
4.7.2022Saara Vauramo-PN40
230
4.7.2022Susanna PehkonenVantaaPN40
231
13.6.2022Anna-Leena ErkkiläJyväskyläPN50
232
15.6.2022Tarja AholaIkaalisten Urheilijat ryPN50
233
23.6.2022Hannele TakalaSeinäjokiPN50
234
4.7.2022Minna JoutsenTampereen MaratonklubiPN50
235
13.4.2022Tiina JounioOuluPN60
236
31.5.2022Taru HouhalaKeuruuPN60
237
16.6.2022Tuula SalminenIkaalisten UrheilijatPN60
238
21.3.2022Tiia Viikki-PNYL
239
13.4.2022Päivi TuomiTukholmaPNYL
240
29.5.2022Pirita FrigrenKeuruun museoPNYL
241
1.6.2022Tiina Pietiläinen.PNYL
242
16.6.2022Matleena Kinnunen-PNYL
243
3.7.2022JasminaTeam liitävätlenkkaritPNYL
244

Jukka IsojärviMultiantsPM40
245
4.7.2022Minea KotamäkiYlöjärviT10
29

Viivi NuoranneKeuruuT12
31

Sara NuoranneKeuruuT14
32
12.6.2022Teemu LeppänenJyväskyläTM40
401
23.6.2022Jani LaitinenK-S Paperi- ja PesuainevälitysTM40
402
27.6.2022Petri SeppäläTampereTM40
403
4.7.2022Ronny WiklundIf MinkenTM40
404
10.6.2022Kristian LindqvistIK FalkenTM50
405
13.6.2022Petri MononenTeam RaholaTM50
406
23.6.2022Jouni KanervaK-S Paperi- ja PesuainevälitysTM50
407
29.6.2022Seppo KantolaKuruTM50
408
4.7.2022Jyri TiusanenHippoksen MaratonkerhoTM50
409
15.6.2022Eero PouruKylmäkosken VeikotTM60
410
27.6.2022Heikki TanskanenTREMKTM60
411
28.6.2022Timo A. TanninenFMR - TurkuTM60
412
28.3.2022Niko RuutikainenKlaukkalaTMYL
413
8.6.2022Jyry Virtanen-TMYL
414
13.6.2022Vesa Kahilampi-TMYL
415
13.6.2022Joonas JuoleviHelsinkiTMYL
416
15.6.2022Mikael KariESPOOTMYL
417
28.6.2022Olli AaltioVeletaTMYL
418
3.7.2022Joni MiettinenRaumaTMYL
419
4.7.2022Mika LahtinenTampereen maratonklubiTMYL
420
11.6.2022Annika Ruuskakpk24/7TN40
421
30.6.2022Maija HenttonenPuusepänliike Henttonen KyTN40
422
12.6.2022Brita OhlisBennäsTN60
423
13.6.2022Marjo NiinimäkiTeam RaholaTNYL
424
29.6.2022Kaisa Kontro-TNYL
425
2.7.2022Laura ElorantaHippoksen MaratonkerhoTNYL
426
15.6.2022Topias RajamakiSan Mateo BearcatsVM17
1
30.5.2022Eero SällinenEeron MaratonklubiVMYL
2
15.6.2022Jarkko RajamakiFoster City RunnersVMYL
3
26.6.2022Eero SalevaHKVVMYL
4
27.6.2022Petri LeppänenVaajakosken kuohuVMYL
5
27.6.2022Janne OllikainenKeuTo UimaritVMYLX6
28.6.2022Matti AaltoKeuruun kisailijatVMYL
7
28.6.2022Jorma HypenKaipolan VireVMYL
8
28.6.2022Pauli ArbeliusLiikunta ja Raittiussura 0,0VMYL
9
29.6.2022Harri LamminsivuHippoksen MaratonkerhoVMYL
10
3.7.2022Kalle MatikainenJyväskyläVMYL
11
3.7.2022Viivi VäriläHeinolan IskuVNYL
12
15.6.2022Martta RajamakiBowditch BuccaneersVN15
13
27.6.2022Tyyne TuomiKeuTo UimaritVN15X14
29.6.2022Jenny HarjuKorpilahtiVN17
15
29.6.2022Oona EerolaKeuruuVN17
16
3.7.2022Vanessa VäriläLahden AhkeraVN17
17
30.5.2022Helena SällinenEeron MaratonklubiVNYL
18
15.6.2022Mari RajamakiFoster City RunnersVNYL
19
15.6.2022Helena HautakangasKssmVNYL
20
20.6.2022Jaana SavilahtiOulun pyrintöVNYL
21
21.6.2022Hanna KeränenKSMVNYL
22
27.6.2022Krista Vanha-Jaakkola-VNYL
23
27.6.2022Heta PohjavirtaKeuTo UimaritVNYLX24
27.6.2022Katja TuomiKeuTo UimaritVNYLX25
28.6.2022Elena Gonzalez FernandezVeletaVNYL
26
3.7.2022Henna Vuolle-ApialaKeuruuVNYL
27
4.7.2022Saara Heikkilä-VNYL
28
4.7.2022Janni Lepikko-VNYL
29
4.7.2022Helmiemilia MalinHeinolan IskuVNYL
30