Yhteystiedot

Järjestelytomikunnan vastuuhenkilöt:

Järjestelytoimikunnan pj.  Esa Palmén 
0400 410 884   esa.palmen@kotiposti.net 

Tapahtuman johtaja  Veikko Ahonen  
- markkinointi 0400 874 146  toimisto@keuruunkisailijat.fi      veikkoaahonen@gmail.com 

Lasten POPPI-minimaraton Tarja Tepponen 
050 541 3709   tarjatepponen1@gmail.com

Rakennustiimi Markku Viinikka
040 541 7154   markku.viinikka@gmail.com

Ravintola Anna-Liisa Viitanen 
0400 963 021   annaliisa.viitanen@gmail.com

Kaupunki, liikuntapalvelut  Erkki Virkalahti 
0400 645 088  erkki.virkalahti@keuruu.fi

Tulospalvelu / netti viestintä
- järjestäjätaho Janne Mörsky 
050 598 7484  morsky@wippies.fi 
Esa Honkonen  
040 7524 795   esa_honkonen@luukku.com

Ratamestari Arttu Hautakangas 
0400 572 879   arto.hautakangas@keuruu.fi

Turvallisuuspäällikkö  Mika Huuskola  
0400 688 812   mika.huuskola@jkl.fi

Liikenne / järjestys  Aulis Aalto  
040 560 3131  aulis.aalto@hotmail.com

EA- ryhmä Haapamäen VPK Juuso Hallinen
040 832 7965   juuso.hallinen@luukku.com

Markku Puro kisalääkäri 0505440566

Huolto Kaisa Kankainen
040 820 0133  keuruunluontaistuote@elisanet.fi